Информираме всички, че днес 30.04.2026г. е получено писмо от „Държавно Ловно Стопанство Несебър“.
В него ни уведомяват с констативен протокол, че сечта в отдел 82 – „е“, „ж“ и „з“ в землището на с. Горица е приключила.
Информираме всички, че днес 30.04.2026г. е получено писмо от „Държавно Ловно Стопанство Несебър“.
В него ни уведомяват с констативен протокол, че сечта в отдел 82 – „е“, „ж“ и „з“ в землището на с. Горица е приключила.